Мій сайт
Головна » 2016 Березень 21 » Засідання гуртка "Моя маленька Батьківщина"
16:10 Засідання гуртка "Моя маленька Батьківщина" | |
16 березня 2016 року відбулося засідання клубу «Моя маленька Батьківщина», яке було приурочено до Дня землевпорядника України. Метою проекту було дізнатися, «з перших вуст», як студенти проходять виробничу практику, чи допомагають їм у цьому отримані знання в навчальних закладах, з якими проблемами стикаються в ході проходження практики і з яким багажем знань вони повертаються на студентську лаву. Були присутні на заході адміністрація, викладачі, студенти та випускники коледжу. На засіданні обговорювались питання:
У рамках заходу були представлені матеріали екскурсії на виробництві у ДП "Рівненський науково-дослідний та проектний інститут землеустрою" студентом 22-З групи Мукомельцем Сергієм. В планах роботи клубу: проведення ІІ Інтернет конференції «Моя майбутня професія-землевпорядник», яка має відбутися 29 квітня; долучитися до Googlе -проекту Вікіпедія з наповнення інформації про населені пункти Рівненщини; пройтися туристичними маршрутами Дубна та Млинівщини.
| |
|
Всього коментарів: 0 | |