Мій сайт
10:14 День здоров'я | |
Спортивно-розважальне свято «День здоров’я» Вітаємо 32-З групу з перемогою !!!! 1 червня 2016року в Рівненському державному аграрному коледжі відбулося спортивно-розважальне свято «День здоров’я» Основна мета проведення даного заходу – пропаганда здорового способу життя, зміцнення здоров’я, залучення викладачів та студентів до активних занять фізичною культурою і спортом. Розпочалися змагання з конкурсу строю та патріотичної пісні. Всі групи показали чудовий однострій, виправку, чіткий крок. Кращими в цьому конкурсі були студенти 33-П групи, другою 21-О група, третє місце посіли 21-К, 11-О групи. Наступним випробуванням було перетягування канату, тут найспритнішою була група 32-З, другими були студенти 11-П групи, третіми 22-Б група. В конкурсі «футбольний снайпер» перемогу отримав студент 22-Ю групи, друге місце 12-П, третє 32-П В танцювальному конкурсі «Маленькі каченята» перемогла команда 32-З групи, другою була 11-Ю група, третьою 22-Ю група. В конкурсі художньої самодіяльності найцікавішими були виступи 21-К групи, друге місце 23-Ю група, третє 11-З група По закінченні свята директор коледжу Корсун Ярослав Петрович нагородив переможців солодкими призами. Також він вручив Кононюк Анні диплом III ступеня за участь у «Фестивалі студентської науки -2016» який проходив в НУБіП України. Заступник директора по виховній роботі Талімончук О.Г. нагородив сертифікатами учасників II Інтернет - конференції «Моя професія землевпорядник: історія, сучасність майбутнє». Задоволеними залишилися всі – і учасники і глядачі. | |
|
Всього коментарів: 0 | |